Depilace cukrovou pastou

Pandhy’s depilační cukrová pasta , zlato Kleopatry, je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou v oblasti depilace i pro nejmodernější i nejnáročnější kosmetické salony.

Pandhy’s depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu, obsahuje cukr a vodu. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití Pandhy’s depilační cukrové pasty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

Pandhy’s depilační cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky a tak se depilace stává bezbolestnou. Do teplých pryskyřic se vlepují i živé kožní buňky, což pokožku velmi traumatizuje.

Pandhy’s depilační cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Proto se pasta může několikrát nanést na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní. Na citlivých partiích, jako je horní ret nebo obočí, oproti depilaci teplým voskem zčervenání pokožky zmizí rychleji.

Pandhy’s depilační cukrová pasta se dokonale odstraní vlažnou vodou jak z pokožky, tak i z textilu nebo jiného povrchu. Odpadá použití chemických čistících prostředků, je tedy i ekologická. Je konec věčného lepkání a neodstranitelných skvrn!

Pandhy’s depilační cukrovou pastu kosmetička ve vlažném stavu vmasíruje do pokožky. Nehrozí žádné popálení, jako u teplého vosku.

Aplikace
Pandhy’s depilační cukrovou pastu kosmetička vmasíruje do pokožky proti směru růstu chloupků, proto nedochází k jejich přetržení.

Pandhy’s depilační cukrovou pastou je možné odstraňovat kratší chloupky než při použití teplého vosku. Pandhy’s depilační cukrovou pastou lze odstraňovat chloupky dlouhé 1 – 2 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5 – 10 mm.

Pandhy’s depilační cukrová pasta je hygienická, protože během ošetření kosmetička nepoužívá žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce mezi klienty.

Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak není omezena.

Podepilační ošetření přípravky Pandhy’s je zážitek. Depilace se proto stává příjemnou jak pro klienta, tak i pro kosmetičku.

Ukázka depilace cukrovou pastou * Ceník depilace cukrovou pastou